Transferowa ofensywa

Spadek z niższej ligi to bardzo trudny moment dla każdego klubu piłkarskiego. Fani ełckiego Mazura nie będą najlepiej wspominać sezonu 2021/2022 a szczególnie rundy wiosennej kiedy to powodów do radości praktyczne nie było. Po nieudanej kampanii ligowej Mazura trafia do piłkarskiego czyśćca jakim niewątpliwie będą rozgrywki Warmińsko-Mazurskiej Ligi Okręgowej. Zacznijmy ten piłkarski rok od dobrych informacji. Raz.. dwa.. trzy..

Klub po spadku nie zamierza długo przeżywać tego co się stało. Dowodem ma być transferowa odliczanka, która ruszyła w ostatni weekend. Pierwsze transfery i od razu bomba. Patryk Gondek, Hubert Molski oraz Marcin Denert wracają do Ełku aby reprezentować barwy ełckiego Mazura. Zawodnicy, którzy ostatnie lata spędzili w III-ligowym Zniczu Biała Piska chcą pomóc Mazurowi powrócić tam gdzie jego miejsce. Cała trójka podpisała kontrakty ważne do 2024 roku.

To wszystko? A skądże. Już kilka dni później oficjalnie przedstawiona została kolejna dwójka piłkarzy, którzy wracają po latach do Ełku. Konrad Piwko i Aleksander Popławski, jeszcze przed chwilą awansowali w barwach Rominty Gołdap do IV ligi a teraz zamieniają trykoty na barwy ełckiego Mazura.

Przygotowania do sezonu 2022/2023 ruszają już 11 lipca. Cała piątka doświadczonych zawodników jest już oficjalnie zaprezentowana a możemy potwierdzić, że to może nie być koniec.

Share on facebook
Share on twitter