Wyjazd na boisko beniaminka z Iłowa

Piłkarze Mazura w ubiegłą sobotę na własnym boisku po bardzo ciężkim meczu rzutem na taśmę pokonali barczewską Pisę. W niedzielę wybiorą się do Mławy gdzie swoje mecze na sztucznym boisku rozgrywa beniaminek forBet IV ligi Polonia Iłowo.

Na co mogą liczyć zawodnicy Mazura w meczu z Polonią? Na pewno nie będzie łatwo. Zawodnicy z Iłowa w swoim debiucie w rozgrywkach ulegli na własnym boisku aż 0:4 kętrzyńskiej Granicy a przed tygodniem dość niespodziewanie urwali jeden punkt na bardzo trudnym terenie w Lidzbarku Warmińskim. Na uwagę zasługuje trafienie jednego z zawodników Polonii, które wygrało w głosowaniu na bramkę kolejki. Drużyna rozgrywa swoje mecze w pobliskiej Mławie na sztucznej nawierzchni.

Ełczanie po porażce z Motorem podbudowali swoje morale zwycięstwem na własnym obiekcie z Pisą. Bardzo ciężki mecz, w którym mimo wszystko to podopieczni Pawła Sobolewskiego przeważali, udało się wygrać po trafieniu w drugiej doliczonej minucie gry Michała Gosiewskiego po świetnej asyscie Oskara Waskiewicza. Mazura czeka dość daleki wyjazd ale mamy nadzieję, że wrócimy z niego z punktami, które w spokoju pozwolą nam przygotwywać się kolejnych spotkań.

Początek meczu już jutro o godzinie 17:00. Informacje odnośnie ewentualnej transmisji ze spotkania będą pojawiać się na bieżąco.

Share on facebook
Share on twitter