Ruszymy zgodnie z planem

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego obowiązują zaostrzone zasady bezpieczeństwa związane z epidemią COViD-19. Z tego też powodu od kilku tygodni coraz głośniej mówiło się o ewentualnym przełożeniu pierwszych wiosennych meczów na inne terminy. Okazuje się, że dzięki podjętym działaniom przez wojewódzki związek liga ruszy zgodnie z planem!

“Przez ostatnie dni wspólnie z klubami pracowaliśmy nad możliwością startu rundy wiosennej w rozgrywkach forBET IV Ligi w zgodzie z zapisami rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.” – czytamy na oficjalnej stornie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Ostatecznie wszystkie kluby forBET IV Ligi spełniają warunki określone w rozporządzeniu, więc w sobotę 20 marca wracamy na boiska. Przypominamy, że w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 podopieczni Pawła Sobolewskiego podejmą na własnym boisku (najprawdopodobniej górna – sztuczna – płyta ełckiego stadionu) Pisę Barczewo.

Przypominamy, że wszystkie mecze odbywają się bez udziału publiczności. Spotkania będzie można zobaczyć w Internecie, gdzie kluby, podobnie jak w rundzie jesiennej, będą udostępniać transmisje na żywo.

Źródło: wmzpn.pl

Share on facebook
Share on twitter