Weekend z Don Bosco Cup

Za nami weekend z rozgrywkami Akademii Piłkarskiej Mazura na turniejach Don Bosco Cup! W sobotę rocznik 2009 pod opieką trenera Jarosława Jakucewicza (zastępstwo za trenera Oleksandra Berezovskyiego) a w niedzielę rocznik 2013 (+ dwóch skrzatów – 2014 i 2015) również pod okiem trenera Jarosława Jakucewicza i Rafała Sosnowskiego wzięły udział w serii turniejów organizowanych przez Salezjańska Organizacja Sportowa Salos Ełk “Don Bosco Cup”.

W sobotniej rywalizacji rocznika 2009 nasi zawodnicy zajęli IV miejsce, natomiast w niedzielę nie prowadzono klasyfikacji. W turnieju liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i rozwój poprzez rywalizację z innymi zespołami z regionu.

Kto reprezentował nas w Don Bosco Cup?
Sobota: Kowalczyk Jakub, Truszkowski Bartek, Bareja Daniel, Czerwiński Dawid, Ciurzycki Oskar, Doliwa Piotr, Sawicki Filip, Banach Filip, Metelski Filip, Wilczewski Aleksander, Sikorski Jakub
Niedziela: Stankiewicz Bartosz, Florczyk Marcel, Zdziennicki Mateusz, Gręś Jakub, Królczyk Przemysław, Zagajewski Antoni, Baranowski Dominik, Voloshyn Michał

Trenerzy: Jarosław Jakucewicz, Rafał Sosnowski

Serdecznie dziękujemy Salosowi Ełk za zaproszenie na turnieje oraz drużynom, które wzięły w nich udział. Podziękowania kierujemy również do Pana Macieja Zdziennickiego, autora fantastycznych zdjęć z niedzielnego turnieju.

fot. Maciej Zdziennicki

Share on facebook
Share on twitter