Przełamać się na wyjeździe

Mazur w sobotę rozegra szóste swoje wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Poprzednie pięć? Niestety komplet porażek. Przed Mazurem dwa z rzędu mecze wyjazdowe. W 11. kolejce ełczanie pojadą do Lidzbarka Warmińskiego gdzie zmierzą się z tamtejszą Polonią. Co wiemy o jutrzejszym rywalu?

Mazur do tej pory mierzył się z Polonią 17 razy z czego dziewięć spoktań wygrał, siedem przegrał a tylko raz obie drużyny podzieliły się punktami. W bramkach wyraźnie lepszy jest Mazur, który strzelił przeciwnikom 49 bramek kiedy to Polonii ta sztuka udała się 32 razy. W poprzednim sezonie w Lidzbarku ełczanie przegrali 1:2 ale na wiosnę w Ełku odnieśli bardzo pewne zwycięstwo 4:1.

Początek tego sezonu do dla fanów ełckiego Mazura prawdziwa huśtawka nastrojów. Komplet zwycięstw na własnym boisku i porażki w meczach wyjazdowych. Polonia natomiast po wygranej u siebie z bardzo mocną Concordią Elbląg przegrała dwa mecze wyjzdowe w Kętrzynie i w ostatniej kolejce dosyć niespodziewanie w Pasymiu. Na prawdę ciężko jest przewidzieć rezultat i przebieg tego spotkania, jedno jest pewne, dwa zespoły mają coś do udowodnienia.

Mazur przed tym meczem ma punkt więcej od drużyny z Lidzbarka Warmińskiego i plasuje się o dwie pozycje wyżej.

Początek meczu, w sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmińskim.

Share on facebook
Share on twitter