Na początek wyjazd do Lubawy

Wracamy do gry! Sezon 2021/2022 forBet IV ligi rusza już za chwilę. W najbliższą sobotę zawodnicy Mazura pojadą do oddalonej o ponad 200 kilometrów Lubawy, w której przyjdzie im się zmierzyć z Motorem o pierwsze ligowe punkty w nowym sezonie ligowym.

W ubiegłym sezonie ełczanie z Lubawy nie przywieźli niestety ani jednego punktu przegrywając z Motorem 1:0 po bramce strzelonej przez gospodarzy w trzeciej minucie doliczonego czasu. W Ełku po bardzo dobrej grze Mazur zremisował 1:1 co można było patrząc na wydarzenia boiskowe uznać za stratę punktów. Motor poprzedni sezon zakończył na podium tuż za Mrągowią Mrągowo i Mamrami Giżycko.

Podczas letnich przygotowań do sezonu sporo działo się w zespole Mazura. Na szczęście wszystko zakończyło się pozytywnie, ponieważ nadal szkoleniowcem i zawodnikiem ełckiego Mazura pozostaje niezwykle doświadczony Paweł Sobolewski. Mazur rozegrał cztery mecze sparingowe, które kończyły się ze zmiennym szczęściem. Ełczanie pokonali 5:3 Orzeł Kolno, zremisowali 0:0 z Romintą w Gołdapii, przegrali 2:3 z Promieniem w Mońkach a na koniec wysoko pokonali Czarnych Olecko 5:1. Niestety porażką 0:4 zakończyło się spotkanie Mazura z Mamrami Giżycko w pierwszej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz ten jednak można potraktować jak bardzo dobry sprawdzian i pole doświadczalne przed pierwszym meczem sezonu w Lubawie.

Pierwszy mecz w Ełku już za tydzień z GKS Pisą Barczewo. Więcej o meczu już niebawiem.

MLKS Motor Lubawa – MKS Mazur Ełk
Data: 07.08.2021r.
Godzina: 16:00

Share on facebook
Share on twitter