Program Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich

Uwaga Rodzice!

Zarząd MKS Mazur Ełk zdecydował, że Nasza Akademia będzie brała udział w ogólnopolskim Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jednym z kryteriów, które w związku z powyższym musimy jako Klub spełnić to posiadanie konta przez rodzica na portalu ŁĄCZY NAS PIŁKA, dzięki któremu rodzic będzie miał bezpośredni dostęp do wszelkich informacji dotyczących prowadzonych przez nasz Klub zajęć, w tym obecności dziecka na treningach. Poniżej zamieszczamy adresy do filmowej instrukcji jak należy założyć konto:

KROK 1 – zakładanie konta na portalu www.laczynaspilka.pl:

KROK 2 – zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN

Uwaga!
W trakcie rejestracji w profilu zawodnika (dziecka) trzeba dodać zdjęcie (w razie jego braku można dodać np. logo Klubu a zdjęcie dziecka w każdej chwili można uzupełnić później)

KROK 3 – złożenie wniosku o potwierdzenie w szkółce piłkarskiej.

Po założeniu konta rodzica i utworzeniu profilu powiązanego dziecka, które jest zawodnikiem należy złożyć wniosek o potwierdzenie dziecka w szkółce piłkarskiej MKS Mazur Ełk.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.