Po niezłym początku naszego zespołu inicjatywę przejęła Concordia, czego efektem była strzelona bramka. Młodzi zawodnicy z Elbląga mieli kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, przy małym zagrożeniu z naszej strony. Po przerwie tracimy bramkę na 0:2 i wciąż jest groźnie w naszym polu karnym.  Nadzieję na lepszy wynik daje nam Jakub Rusak. W ofensywie gramy lepiej niż w pierwszej części meczu, ale to już jest wszystko na co stać chłopaków w tym dniu. Mazur walczył ambitnie, lecz goście nie dali już sobie wyrwać zwycięstwa i mieli więcej sytuacji do podwyższenia wyniku w drugiej połowie meczu.

Skład Mazura: Smoliński-Bobrowski (kpt), Dobkowski, Szulc, Osiecki, Kalejta, Kowalewski, Iwanowicz, Prusinowski, Żołądkiewicz, Rusak

Rezerwowi: Moldenhower, Kulikowski, Zawistowski, Sobuń, Dobrzycki

Trenerzy: Paweł Uszyński i Dariusz Ryszkiewicz

Skład Concordii: Spychalski-Piech (kpt), Kaczorowski, Pasik, Dąbrowski, Ratajczyk, Rudziński, Maciejewski, Drewek, Rękawek, Błaszczyk

Rezerwowi: Szuplewski, Trochowski, Fercho, Kruk, Wojnowski

Trener: Krzysztof Machiński