Media o Mazurze po niecodziennym meczu!

Media o Mazurze

Przegląd mediów po środowym meczu z MKS Korsze

Ełk DlaWas.info

📻 Remis Mazurowi zapewnił 16-letni Szymon Dębek!

14 sierpnia 2019. Pierwszym rywalem Mazura w nowym sezonie forBET IV ligi na Stadionie Miejskim im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku był waleczny i agresywnie grający zespół z Korsz.

więcej tutaj

Radio 5

📻 Bramka chwilę po wejściu na boisko – remis Mazura z Korszami.

Dosłownie chwilę po wejściu na murawę z ławki rezerwowej, Szymon Dębek zdobył bramkę na korzyść ełckiego Mazura.

więcej tutaj

Sport.pl

📻 Absurd na Mazurach! Czwartoligowy polski klub strzelił gola w dwunastu.

W meczu warmińsko-mazurskiej IV ligi Mazur Ełk zdobył niecodzienną bramkę. W chwili, gdy do siatki trafił Szymon Dębek, na murawie przebywało dwunastu zawodników Mazura.

więcej tutaj

Polsatsport.pl

📻 Kuriozum w czwartej lidze. Strzelili gola grając w… dwunastu!

Do niecodziennej sytuacji doszło w spotkaniu czwartej ligi grupy warmińsko-mazurskiej. W starciu pomiędzy ekipami Mazura Ełk oraz MKS-u Korsze gospodarze strzelili gola grając jednego zawodnika więcej, i to nie dlatego, że któryś z rywali ujrzał czerwoną kartkę. Na boisku przebywało bowiem… dwunastu piłkarzy.

więcej tutaj

Weszlo.com

📻 Mazur Ełk strzela gola grając w… dwunastu.  Absurd w IV lidze.

IV liga, grupa warmińsko-mazurska, starcie Mazura Ełk z MKS-em Korsze. Druga połowa. Na boisku dzieje się fajna historia – 15-letni Szymon Dębek debiutuje w barwach drużyny z Ełku i już po niespełna trzydziestu sekundach od wejścia na boisko z ławki trafia do siatki rywala, strzelając swojego pierwszego gola w seniorskiej karierze. Gospodarze wychodzą zatem na prowadzenie i rozpoczynają świętowanie. Cieszy się Szymon, uśmiecha się jego dziesięciu kolegów z pola, bramkę celebruje też golkiper.


więcej tutaj

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.