Mazur Ełk rozstał się z trenerem Przemysławem Kołłątajem

Komunikat Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Mazur Ełk

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Mazur Ełk informuje, że kontrakt z Przemysławem Kołłątajem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Panu Trenerowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie włożone w pracę z drużyną Mazura przez ostatnie lata. Życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz w dalszej karierze szkoleniowej.

Informacja o obsadzie stanowiska trenera pierwszego zespołu Mazura Ełk zostanie podana do publicznej wiadomości w oddzielnym komunikacie w najbliższym czasie.

komunikat trenera Przemysława Kołłątaja

Szanowni Kibice.

Kończąc pracę trenera MKS Mazur Ełk chciałbym serdecznie podziękować za cały okres wspólnych przeżyć, tych lepszych i gorszych. Dziękuję MOSIR-owi za bardzo dobrą współpracę, Zarządowi Mazura za możliwość pracy, rodzinie, przyjaciołom, znajomym za wiarę, dobre słowo i wsparcie, drużynie za chwile, które zostaną na zawsze w moim sercu (za pokorę, szacunek i poświęcenie) oraz Bogu, który zawsze nad nami i nade mną czuwał.

To był najtrudniejszy okres mojej pracy trenerskiej, zakończony sukcesem – gdy w czerwcu 2018 utrzymaliśmy się i porażką – gdyż zespół był w strefie spadkowej i spadł, a wiosna 2019 na długo zostanie mi w pamięci. Po spadku udało nam się odbudować i zacząć nowa drogę. Dziękuję.

Całkowita odpowiedzialność za porażkę jest trudna do zaakceptowania, a wzięcie winy na siebie, kiedy coś idzie źle, wymaga olbrzymiej pokory i odwagi. Jest to jednak niezbędne aby się rozwijać i uczyć jako lider. Dziękuję Wam kibice za doping na każdym meczu, byliście fantastyczni.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.