Komunikat PZPN w sprawie meczu Mazur Ełk – MKS Korsze

Na stronie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej ukazał się komunikat Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN w sprawie meczu forBet IV ligi Mazur Ełk – MKS Korsze z dnia 14- sierpnia 2019r. 

Przypomnijmy, że po wymianie zawodników w momencie zdobycia bramki przez naszą drużynę na boisku znajdowało się 12 zawodników Mazura. W związku z tym faktem, wynik meczu został przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zweryfikowany jako walkower 0-3 na niekorzyść MKS Mazur Ełk. 

Poniżej pełna treść komunikatu:

Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w dniu 29 stycznia 2020 roku po rozpoznaniu skargi kasacyjnej klubu MKS Ełk od decyzji Związkowej Komisji Odwoławczej Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz poprzedzającego go orzeczenia Komisji Rozgrywek uchyliła ww. orzeczenia. Sprawa dotyczyła zdarzeń* zaistniałych w 55 minucie spotkania forBET IV Ligi rozgrywanego 14 sierpnia 2019 r. pomiędzy MKS Mazur Ełk a MKS Korsze. Najwyższa Komisja Odwoławcza uchyliła ww. decyzje, co powoduje przywrócenie wyniku z boiska, tj. 1:1.

* po wymianie zawodników, na boisku w momencie zdobycia bramki przez MKS Mazur Ełk znajdowało się 12 zawodników tej drużyny.”

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.