DZIĘKUJEMY! 👏

Jeszcze raz Zarząd, działacze i wszyscy, którzy pomagali klubowi w tym ciężkim sezonie, w którym walczyliśmy o przetrwanie nie tylko na boisku chcielibyśmy podziękować wszystkim Wam – kibicom Mazura Ełk! Za to, że byliście z nami i zawodnikami oraz trenerem w tym trudnym, pełnym upadków i wzlotów sezonie. 
Ostatecznie nie udało nam się utrzymać w Ełku rozgrywek III ligi ale z takim wsparciem jak Wasze liczymy na szybki powrót na miejsce, na które ten klub zwyczajnie zasługuje!

Zawodnikom i trenerowi Przemysławowi Kołłątajowi dziękujemy, ponieważ zrobili coś niezwykłego. Niesamowicie młody zespół stał się wspaniałym monolitem, który wiosną pokazał, że pieniądze w piłce to nie wszystko i mało brakowało a coś o czym mówiło się w kategoriach cudu, czyli utrzymanie, ziściło by się po ostatnim meczu w stolicy.

Gratulujemy awansu do II ligi KS Legionovia Legionowo. Dziękujemy za walkę o utrzymanie do samego końca i gratulujemy utrzymania MKS Kaczkan Huragan MorągRKP Broń RadomMKS RUCH Wysokie Mazowieckie. Szybkiego powrotu życzymy nie tylko sobie ale również MLKS Victoria Sulejówek oraz ŁKS 1926 Łomża.
Na koniec również gratulujemy i życzymy powodzenia III ligowym beniaminkom w sezonie 2019/20 KS WasilkówRKS RadomskoPogoń Grodzisk Mazowiecki oraz Concordii Elbląg.

Przed nami baaardzo ciężka przerwa letnia i przygotowania do sezonu 2019/20. Teraz jeszcze bardziej potrzebujemy Waszego wsparcia tak jak zawodnicy i trener. Ratujmy i wspierajmy Mazura aby nie zniknął z piłkarskiej mapy Polski. Sytuacja jest trudna ale w swojej długiej historii “Mazurek” przechodził większe kłopoty. 
Bądźcie z nami codziennie! Na każdym treningu, sparingu, prezentacji, meczach! 
WSZYSCY JESTEŚMY MAZUREM! 

Podziel się: