CMB Ełk nowym sponsorem Mazura Ełk

Hurtownia Materiałów Budowlanych CMB Ełk jest nowym sponsorem  Mazura Ełk. Punkt sprzedaży naszego partnera mieści się w Ełku, przy ulicy Łukasiewicza 6

  http://www.cmbelk.com.pl/

Z Prezesem Zarządu Andrzejem Sawczukiem rozmawiał Dawid Murawski. 

Czym się zajmuje Pańska firma?

Andrzej Sawczuk: CMB jest firmą działającą na rynku lokalnym, a oznaką naszego lokalnego patriotyzmu jest również człon “Ełk” w nazwie firmy. Zajmujemy się stricte handlem materiałami budowlanymi i artykułami wyposażenia i wykończenia wnętrz. Zaopatrujemy również budowy indywidualne w szeroko pojęte materiały budowlane tj. stal, elementy okienne, ścienne, dachowe oraz ogrodzenia. Na rynku działamy od ponad 20 lat, a w swojej hurtowni zatrudniamy kilkunastu pracowników, co czyni nas bardzo prężnie działającą i rozwijającą się firmą.

Dlaczego Pańska firma zdecydowała się dołączyć do grona sponsorów ełckiego Mazura?

Andrzej Sawczuk: O wsparciu Mazura zdecydował lokalny patriotyzm oraz to, że każdy z nas interesuje się piłką i każdy również kiedyś kopał piłkę. Od osób związanych z Mazurem dowiedzieliśmy się, że sytuacja klubu jest, delikatnie mówiąc, bardzo trudna, więc chcemy włączyć się do walki o poprawę sytuacji w ełckim klubie. Do tego również namawiamy kibiców.

Padło słowo – “Kibice”. Jak fani ełckiego Mazura mogą wspólnym siłami z takimi firmami jak Pańska pomóc w odbudowie Mazura?

Andrzej Sawczuk: Kibice oczywiście mogą pomóc i apelujemy, aby pośrednio taką pomoc okazywali. Pośrednio – czyli kibice otrzymywać będą karty rabatowe na zakupy w naszej hurtowni i te pieniądze (rabat) będą trafiać do Mazura Ełk. Tak więc kibice dokonując zakupów w naszej hurtowni, wspierać będą dzięki CMB ełckiego Mazura. Mam nadzieję, że więcej firm zdecyduje się na taki krok w przyszłości. 

Czyli siła tkwi w jedności? Pojedynczymi siłami ciężko odbudować tak duży klub?

Andrzej Sawczuk: Ełk jest bardzo prężnie rozwijającym się miastem. Uważam, że na tej ścianie północno-wschodniej Polski jest to miasto bardzo perspektywiczne, które szczególnie w ostatnich latach bardzo ładnie się rozwija. Wielu moich znajomych chce Ełk odwiedzać i spędzać tutaj czas. Pamiętam jak Mazur kiedyś pukał do bram II-ligowych i niestety się nie udało. Przez lata losy Mazura były różne ale potencjał miasta i społeczności jest tak duży, że jesteśmy w stanie wygenerować wielu dobrych własnych zawodników, którzy stanowić będą o sile klubu. Jeżeli wesprzemy Mazura na prawdę mocno, będziemy mogli w przyszłości myśleć o wyższych ligach i dużo lepszej piłce do oglądania z wysokości trybun w Ełku. Niestety na razie musimy walczyć z problemami finansowymi i przede wszystkim kadrowymi. Bez silnego zaplecza finansowego niestety nie można zbudować mocnej kadry piłkarskiej.

Karta “Rodziny Mazura”, która niedługo wejdzie w życie. Jak namówić inne firmy do wejścia w tą piłkarską społeczność Mazura?

Andrzej Sawczuk: Od pewnego czasu prowadzimy rozmowy z firmami z naszej branży. Na ten moment dwa przedsiębiorstwa zadeklarowały się, że robiąc zakupy w naszej hurtowni pewien procent będzie przekazywany na potrzeby ełckiego Mazura. Liczymy, że więcej firm zdecyduje się na taki krok, do czego zachęcamy. Jesteśmy otwarci i zainteresowanym chętnie przekażemy zasady współpracy.,

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.