Zwycięstwo w pierwszym sparingu

Od zwycięstwa z Orłem Kolno zawodnicy Mazura Ełk zaczynają przygotowania do rundy wiosennej. Wygraną w pierwszym meczu zapewniły trafienia Skalskiego oraz Tuttasa.

Niestety w dzisiejszej grze kontrolnej trener Paweł Sobolewski miał, oprócz siebie, do dyspozycji tylko dwunastu zawodników więc nie mógł pozwolić sobie na przeprowadzenie zbyt wielu zmian, z czego w składzie znalazło się miejsce dla trzech nowych zawodników.

Mecz rozegrany został w systemie 3×30 minut. Po pierwszej remisowej połowie i świetnej bramce Dawida Skalskiego prowadzenie w drugiej objęli goście. Przy wyniku 1:2 bramkę wyrównującą zdobył Szymon Tuttas. Pięć minut przed końcem ponowne wyrównanie dało drugie trafienie Tuttasa a zwycięską bramkę goście strzelili sobie sami.

We wtorek zawodników czeka kolejna jednostka treningowa, po której w środę rozegrają sparing z Czarnymi Olecko a w piątek z ŁKS-em Łomża. Oba te mecze odbędą się na górnej płycie w Ełku.

Mazur Ełk – Orzeł Kolno 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
Bramki: 20′ Skalski, 38′, 85′ Tuttas, 87′ samobój 22′, 32′ 43′

Skład: Smoliński, Makar, Kisiel, Kowalski, Berezovskyi, Wiktorzak, Dzięgielewski, Kowalewski, Dobrzycki, Skalski, Tuttas, Sobolewski