Zostań sponsorem

Bliżej poznajemy naszych sponsorów

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania Filia w Ełku

Uczelnia kształci studentów studiach I stopnia oraz studiach uzupełniających. Studia prowadzone przez WSFiZ to m.in. marketing, zarządzanie, administracja, rachunkowość, kadry i płace, BHP, turystyka i hotelarstwo, informatyka w zarządzaniu. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania to 18 lat tradycji, ponad 1700 absolwentów i doświadczona kadra dydaktyczna z całej Polski (Politechnika Białostocka, Uniwersytet w Białymstoku, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski). Uczelnia na bieżąco reaguje na potrzeby rynku w zakresie kształcenia. Przykładem takiej polityki jest chociażby utworzenie kierunku Ochrona Danych Osobowych. Minimum połowę zajęć na uczelni obecnie muszą prowadzić praktycy, czyli osoby, które pracują poza uczelnią. Tutaj przeważnie są to doświadczeni przedsiębiorcy lub przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu i administracji. W programie studiów dominują praktyczne formy zajęć. Jest więc relatywnie mało wykładów, a dużo ćwiczeń i zajęć o charakterze warsztatów. Ważnym elementem programu studiów są również tzw. prace projektowe, których sens sprowadza się zwykle do ukazania propozycji rozwiązania konkretnego problemu zawodowego.

EuroTaxi Ełk tel. 19100, 876 101 101

Wszyscy korzystajmy z usług naszego sponsora! Zamawianie taksówki za pomocą aplikacji. Tylko jedno kliknięcie! Już nie musisz podawać adresu. Klikasz i za chwilę taksówka podjeżdża pod Twój dom odczytując lokalizację po GPS telefonu. A Ty dokładnie wiesz, za ile minut będzie. Aplikacja świetnie sprawdza się w nieznanej Ci miejscowości. Pobierz aplikację Taxi Polska ze sklepu Google Play lub APP Store i korzystaj! Od każdego kursu nasz sponsor przekazuje procent na konto MKS Mazur Ełk.

Potrzebujesz reklamy? A może  chcesz zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności? Możemy Ci w tym pomóc. Przygotujemy ofertę dostosowaną do potrzeb małego i dużego sponsora. 

  • Sponsor główny – bannery na meczach, logo na koszulkach, logo na eksponowanych miejscach strony internetowej, zapowiedzi słowne na meczach, wywiady na fanpage klubowym, logo na karnetach i biletach.
  • Sponsor akademii – bannery na meczach, logo na koszulkach akademii, logo na podstronie akademii, wywiady na fanpage klubowym.
  • Sponsor meczu – bannery na meczu, informacja spikera podczas meczu (minimum 3 razy), logo na podstronie z materiałem video z meczu, przedstawienie firmy na fanpage klubowym. Akcja jednorazowa – niższy koszt i brak dłuższych zobowiązań. Szczególnie popularne przy otwrciach nowych punktów sprzedaży, itp.
  • Sponsor wyposażenia – przy zakupie sprzętu sportowego dla drużyny przedstawienie firmy na fanpage klubowym. Akcja jednorazowa – niższy koszt i brak dłuższych zobowiązań.
  • Propozycja sponsora – do uzgodnienia w zależności od możliwości finansowych i technicznych.

Kontakt w sprawie sponsoringu:

Jarosław Olszewski

tel. 690 681 357, email: mkselk@wmzpn.pl

email: mkselk@wmzpn.pl

Komentarze są wyłączone.